Privātuma politika

Kāda informācija par jums tiek apkopota šajā vietnē un kādiem mērķiem tā tiek izmantota?

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, ko jūsu apmeklētā tīmekļa vietne saglabā jūsu izmantotajā pārlūkprogrammā. Sīkdatnes šajā vietnē tiek izmantotas, lai uzlabotu un atvieglotu pārlūkošanas pieredzi. Tās palīdz atcerēties lietotāju darbības un parādīt atbilstošāku informāciju.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantots „Google Analytics“ kods, lai analizētu vietnes apmeklētību. „Google Analytics“ ģenerē statistisko un citu informāciju par vietnes apmeklētību, izmantojot sīkdatnes. Šo informāciju apkopo un glabā „Google“. „Google“ konfidencialitātes politika ir pieejama šeit

Lielākā daļa pārlūkprogrammu ļauj nepieņemt sīkdatnes (skatiet pārlūkprogrammas iestatījumus, lai uzzinātu vairāk par šo iespēju), bet dažas pārlūkprogrammas ļauj nepieņemt tikai trešo pušu sīkdatnes. Piemēram, Internet Explorer pārlūkprogrammā varat atteikties no visām sīkdatnēm, spiežot „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ un izvēloties „Block all cookies“ (pabīdot slēdzi). Tomēr visu sīkdatņu bloķēšanai būs negatīva ietekme uz iespēju izmanto daudzas interneta vietnes, tostarp šo.

Facebook Pixel

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantots „Facebook Pixel“ kods. Tā mērķis ir novērtēt „Facebook“ reklāmas efektivitāti un turpmāk rādīt lietotājiem atbilstošas reklāmas. Vairāk par to, kā darbojas „Facebook Pixel“, varat uzzināt šeit.

Kad atstājat komentāru, tiek apkopoti dati, kas redzami, aizpildot komentāra veidlapu, kā arī tiek saglabāta IP adrese, kuru izmantojāt, lai publicētu savu komentāru. Šie dati tiek izmantoti, lai aizsargātu komentārus no nevēlama satura.

Saziņas veidnes

Kontaktu veidnēs sniegtie dati tiks izmantoti, lai sazinātos ar jums par pieprasīto tematu. Šie dati netiek glabāti datubāzēs un netiks izmantoti mārketinga mērķiem vai nodoti trešām personām.

Politikas izmaiņas

Šie noteikumi var tikt mainīti. Jaunā politikas versija būs pieejama šajā tīmekļa vietnē.

Trešo pušu tīmekļa vietnes

Šī tīmekļa vietne var saturēt saites uz citām tīmekļa vietnēm. Mēs neesam atbildīgi par trešo pušu tīmekļa vietņu konfidencialitātes politiku vai ieviesto praksi.