Finansēšana

Luminor ar lauksaimniecības nozari sadarbojas jau vairāk nekā 90 gadu, tāpēc tam nav svešas šajā nozarē strādājošo cilvēku specifiskās vajadzības. Luminor nodrošina investīciju aizdevumus lauksaimniekiem, lauksaimniecības tehnikas līzingu un kredītlīniju.
clf_logo_sm
Citadelė Leasing (iepriekš UniCredit) finansē jaunu un lietotu lauksaimniecības tehniku, sniedz līzinga un operatīvā līzinga pakalpojumus, kā arī aizdevumus ES atbalsta projektu ietvaros. Tas piedāvā elastīgus finansēšanas noteikumus un maksājumu grafiku, kas ir pielāgots lauksaimnieka darbības sezonālajam raksturam.
seb bankas logo
SEB banka izsniedz aizdevumus saimniecību paplašināšanai un modernizācijai, apgrozāmo kapitālu, tiešo maksājumu kredītus un lauksaimniecības tehnikas līzingu, lai palīdzētu lauksaimniekiem un lauksaimniecības uzņēmumiem paplašināt savas saimniecības, iegādājoties vairāk zemes, modernizējot tehniku, renovējot vai būvējot ēkas, kā arī savlaicīgi un par labām cenām iegādājoties sēklas, lopbarību, minerālmēslus un citas preces, lai tie varētu konkurēt pasaules tirgū.
OP Finance bank logo transparent
OP Corporate Bank plc ir Somijas finanšu pakalpojumu grupa, kuras misija ir nodrošināt un aktīvi iesaistīties ikviena klienta labklājības un drošības veicināšanā. Šī banka piedāvā finansējumu lauksaimniecības darbībās izmantojamās tehnika, iekārtu, noliktavu vai citu pamatlīdzekļu atjaunošanai vai iegādei. Tā sniedz arī īstermiņa aizdevumus, līzinga aizdevumus apgrozāmajam kapitālam vai investīcijām, Eiropas Investīciju fonda garantētus aizdevumus un automātiskas līdzekļu norakstīšanas pakalpojumu.
heavyfinance_transparent
HeavyFinance ir regulēta finanšu iestāde, kuras mērķis ir palīdzēt augt uzņēmumiem, kas strādā ar smago tehniku. Maziem un vidējiem uzņēmumiem bieži vien ir nepieciešami atšķirīgi – individualizēti un mūsdienīgi – finansēšanas risinājumi, tāpēc HeavyFinance ir elastīgāks, sniedzot aizdevumus maziem un vidējiem lauksaimniekiem, mežsaimniecības, ceļubūves un infrastruktūras uzņēmumiem.
Grenke_Logo_2019.svg
Meklējat standarta līzinga risinājumu vai kaut ko pavisam unikālu? Uzziniet vairāk par iespējām, ko piedāvā GRENKE!