Par mums

Uzņēmums dibināts 1995. gada 4. augustā Rokišķos. Darbības sākums – tirdzniecība ar Minskas un Vladimiras traktoru rūpnīcu produkciju, NVS valstu riepām, dabisko kaučuku.

Lauksaimniecības ražošanas modernizācijas un intensifikācijas tendences Lietuvā, lika radikāli mainīt arī mūsu pieeju sadarbības partneru izvēlē - sadarboties tikai ar Rietumeiropas spēcīgākajām lauksaimniecības mašīnbūves kompānijām.

Pirmais nozīmīgais solis šajā virzienā bija 1999. gadā noslēgtais pārstāvniecības līgums ar vienu no lielākajiem Eiropas traktoru ražotājiem „Fendt”. Šīs kompānijas ražotos traktorus lietpratēji pamatoti uzskata par (novatorisma) etalonu.

2000.gadā Lietuvas zemkopjiem sākām piedāvāt Vācijas kompānijas „Rabe Agri” augsnes apstrādes un sējas agregātus. „Rabe” vizītkarte ir īpaši droši, augstas kvalitātes arkli. Arklu ražošanā uzņēmumam ir 120 gadu ilga pieredze.

Saprotot, ka sekmīgas, konkurētspējīgas saimniecības darbības pamats ir ne tikai speciālistu kvalifikācija, produktīvu tehnoloģiju piemērošana, bet arī pēc iespējas precīzāk veikt uzticētas operācijas.

SIA Ivabalte Agro speciālisti palīdzēs izvēlēties Jūsu vajadzībām vispiemērotāko tehniku.

UAB „Ivabaltė” aptver ne tikai Lietuvu, bet tās meitas uzņēmumi atrodas gan Latvijā - SIA Ivabalte Agro, gan Baltkrievijā kur to pārstāv meitasuzņēmums - IvabalteBel.

UAB „Ivabaltė” kolektīvā pašlaik strādā 140 darbinieku.

Sazinieties ar tirdzniecības speciālistu

Mārtiņmuiža, Mārupes novads
LV-2167, Latvija

 

Tālr.:   + 371 22007989
E-pasts: info@ivabalteagro.lv