DAMMANN DT 500

Vācu kompānija Dammann, kas pirmie sāka ražot inžektor smidzināšanas miglotājus, tirgū ir vairāk nekā trīs gadu desmitus. Kopš ražošanas uzsākšanas "Dammann" pirmie īsteno jaunākos, inovatīvus risinājumus augu aizsardzībai. Visi "Dammann" pašgājēmiglotāji (4 000 litri līdz 12 000 litru ietilpību), tiek ražoti Vācijā.

Ražīgi profesionālas klases „Dammann” miglotāji ar 4500 un 5000 l ietilpības izsmidzināmā šķidruma tvertnēm un mehānisko „Mercedes-Benz Unimog” 4WD šasiju. Paredzēti lielapjoma darbiem vidējās un lielās saimniecībās. Tas ir oriģināls „Dammann” izstrādājums, kas projektēts un ražots Vācijā.

Klīrenss ― 0,9 m. Starpsliežu platums 1,80―2,00 m. Pieejams pēc pasūtījuma. Jauna komfortabla kabīne: liels skata leņķis, uzlaboti kontrolleri, automātiskais gaisa kondicionētājs, atskaņotājs ar „Bluetooth funkciju”, 14 l ledusskapis (pēc izvēles), vadītāja sēdeklis ar pneimatisko amortizāciju un integrētu mašīnas vadības balstu, atliecams sēdeklis pasažierim. Aktīvās ogles filtrs un neliels augstspiediens kabīnē rada komfortablus un drošus darba apstākļus. Pieejamas divas videokameras ar monitoriem atpakaļgaitai un tehnoloģisko mērinstrumentu novērošanai. Iespēja izvēlēties vadītāja sēdekli „Grammer Evolution” ar apsildes sistēmu un kreisās puses elkoņbalstu.

Jaunās paaudzes 6 cl „Daimler AG” „BlueTec” sērijas dzinēji ar SCR tehnoloģiju, kas nodrošina efektīvu degvielas patēriņu. Dzinēji atbilst stingrām pārejas Tier 4/IIIB pakāpes emisiju prasībām. Pastiprināta mehāniskā „Mercedes-Benz Unimog U500” 4WD transmisija. Pakāpju dinamiskā 8F/6R ātrumkārba EAS ar automātisko ātrumu pārslēgšanu gaitā. Maksimālais ātrums 50 km/h (atkarībā no riepām). Portāla tipa velkošie tilti nodrošina lielu atstarpi. Abi tilti ir amortizēti. 100% diferenciāļa bloķēšana, lai sasniegtu lielisku caurgājamību. Pneimatiskais bremžu un hidrauliskais stūres pastiprinātājs. Iespējami gan velkošie priekšējie, gan aizmugurējie riteņi. Pieejama centrālā eļļošanas sistēma.

Vienmērīgas braukšanas monitorēšanas „Track Leader 2” vai triju precizitātes klašu (±2, ±5 un ± 20-30 cm) automātiskā vadības sistēma „Autosteer”. Pieļaujamais kopējais svars ― 14,5 t. Iespējams piemērot vairākiem tehnoloģiskajiem procesiem: augu aizsarglīdzekļu/šķidrā mēslojuma izsmidzināšanai un minerālmēslu izkliedēšanai. Tiek izmantoti maināmi rāmji ar atbilstošiem miglotājiem un mēslotājiem (ražotājs „Güstrow”, Vācija). „Dammann Profi-Class” izsmidzināšanas iekārta: 4500 un 5000 l, 18―42 m, diafragmas virzuļa sūkņa ražība līdz 500 l/min.

Vairāk informācija +

Profi S-klases sērijas smidzināšanas iekārta.

Augsta ražīguma profesionālas klases „Dammann” miglotāji ar līdz 14 000 l ietilpības izsmidzināšanas šķidruma tvertnēm un adaptīvo šasijas amortizāciju ALB. Paredzēts lielapjoma darbiem vidējās un lielās saimniecībās, darbuzņēmējiem.

„Profi-Class S” sērijas smidzināšanas iekārta montējama pašgājējos „Dammann” miglotājos. Izsmidzināšanas platums 24―42 m. Iespējamās izsmidzināšanas šķidruma tvertnes: 8000, 10 000, 12 000 un 14 000 l. Diafragmas virzuļa sūkņa ražība 500 vai 750 l/min. Sūkņi tiek ražoti pēc īpaša „Dammann” pasūtījuma un tiek piegādāti tikai šim ražotājam. Sūkņu stiprinājumi izgatavoti no nerūsējoša tērauda.

Izsmidzināšanas tvertne ir izgatavota no īpašas stikla šķiedras auduma GFK, tāpēc tā ir cieši piestiprināta pie rāmja, nevis ievietota īpašas formas gropēs. Tas nodrošina konstrukcijai papildu izturību un ļauj pazemināt miglotāja smaguma centru. 500 l tilpuma tīra ūdens tvertne ir novietota galvenās tvertnes iekšpusē. Pēc izvēles atsevišķs, uzpildei paredzēts centrbēdzes 600 l/min. ražības sūknis ar hidrostatisko piedziņu. 60 l ietilpības pneimatiski nolaižama ķimikāliju maisīšanas bāka ar rotējošu mazgātāja sprauslu un automātisku apturēšanas un palaišanas funkciju. 

Pēc izvēles rotācijas maisītājs un mazgātājs, uzstādīts izsmidzināmā šķidruma tvertnes vidū: ap horizontālu asi rotējoša sadales caurule no nerūsējoša tērauda, pie tās piestiprinātas īpašas sprauslas. Uzlabo šķidru, pulverveida vai granulētu augu aizsardzības līdzekļu izšķīšanu un sajaukšanu, kas notiek visā tvertnes tilpumā, piekļūstot arī grūtāk sasniedzamām vietām tvertnes stūros.

Cirkulācijas sistēma un izsmidzināšana uzreiz visā platumā jau no lauka sākuma. 50% izsmidzināšanas caurules (no visām pusēm, no sāna) ir izgatavotas no viegla alumīnija sakausējuma. Caurules nokrāsotas ar īpašām krāsām, kas ir izturīgas pret agresīvām ķimikālijām. Pēc izvēles īpaši cauruļu savienojumu darba platuma samazināšanai vai palielināšanai turpmāk. Pneimatiskā sistēma cauruļu regulēšanai vertikālā vai horizontālā virzienā. Stabils izsmidzināšanas augstums tiek saglabāts, pārvarot līdz 25 cm šķēršļus. Iespējama automātiskā cauruļu stabilizēšanas sistēma ar ultraskaņas augstuma sensoriem.

Vienas, divu vai četru sekciju elektropneimatiskie sprauslu turētāji, pārslēdzami no vadības termināļa. Iespējama automātiska cauruļu sekciju ieslēgšana/izslēgšana „Section Control”. Precīzai izsmidzināšanai iespējams izvēlēties automātisku katras sprauslu sekcijas vadību EDS, kas ļauj izslēgt jebkuru vēlamo sprauslu.

Attēli

Tehniskie parametri

Tehniskie dati/modelis DT 500
Maksimālā dzinēja jauda, kW/ZS 170/231
Transmisijas tips Mehāniskā 4WD, ar 8F/6R dinamisko ātrumkārbu
Transporta ātrums, km/h 40 (50)
Montējamās izsmidzināmā šķidruma tvertnes tilpums, l 4 500 vai 5 000
Montējamā izsmidzināšanas iekārta ,,Dammann Profi-Class"
Sūkņa tips  Diafragmas virzuļa
Sūkņa ražība, l/min. 320 arba 500
Inžektora uzpildes ražība, l/min. 400-700
Izsmidzināšanas platums, m 18-42
Klīrenss, m 0,90
Diferenciāļu bloķēšana, 100%
Regulējams starpsliežu platums, m Pēc izvēles: 1,80-2,25
Miglotāja izmēri: garums/platums/augstums, m 7,10/2,50/3,30
Velkošie gan priekšējie gan aizmugurējie riteņi °

• Standarta aprīkojums ○ Aprīkojums pēc izvēles

Bukleti

Kontakti

Kurzeme, Latgale            Tālr.: +371 22004432

Vidzeme, Zemgale           Tālr.: +371 22007578

Sazinieties ar tirdzniecības speciālistu

Mārtiņmuiža, Mārupes novads
LV-2167, Latvija

 

Tālr.:   + 371 22007989
E-pasts: info@ivabalteagro.lv

Finanšu partneri