DAMMANN DT 2000 H Plus

Vācu kompānija Dammann, kas pirmie sāka ražot inžektor smidzināšanas miglotājus, tirgū ir vairāk nekā trīs gadu desmitus. Kopš ražošanas uzsākšanas "Dammann" pirmie īsteno jaunākos, inovatīvus risinājumus augu aizsardzībai. Visi "Dammann" pašgājēmiglotāji (4 000 litri līdz 12 000 litru ietilpību), tiek ražoti Vācijā.

Īpaša profesionālās klases „Dammann’ miglotāju modifikācija ar ļoti lielu 1,9 m klīrensu, 4000 l ietilpības izsmidzināmā šķidruma tvertni un hidrostatisko 4WD šasiju. Efektīvs, izmantojot augsto kultūru (kukurūzas, rapša) vēlīnai miglošanai.

„Highlander” ir oriģināls „Dammann” izstrādājums, kas projektēts un ražots Vācijā.

Divu stāvokļu klīrenss: 1,20 m transporta un parastai smidzināšanai un 1,90 m vēlīnai augstu kultūru apsmidzināšanai. Augstums regulējams hidrauliski. Hidrauliski regulējams starpsliežu platums: divi fiksēti lielumi 2,25―3,05 m diapazonā.

Jauna komfortabla kabīne: liels skata leņķis, uzlaboti kontroleri, automātiskais gaisa kondicionētājs, atskaņotājs ar „Bluetooth’ funkciju, 14 l ledusskapis (pēc izvēles), vadītāja sēdeklis ar pneimatisko amortizāciju un integrētu mašīnas vadības balstu, atliecams sēdeklis pasažierim. Aktīvās ogles filtrs un neliels augstspiediens kabīnē rada komfortablus un drošus darba apstākļus. Pieejamas divas videokameras ar monitoriem atpakaļgaitai un tehnoloģisko mērinstrumentu novērošanai. Iespēja izvēlēties vadītāja sēdekli „Grammer Evolution” ar apsildes sistēmu un kreisās puses elkoņbalstu.

Jaunās paaudzes 6 cl „Daimler AG” „BlueTec” sērijas dzinēji ar SCR tehnoloģiju, kas nodrošina efektīvu degvielas patēriņu. Dzinēji atbilst stingrām pārejas Tier 4/IIIB pakāpes emisiju prasībām. Hidrostatiskā 4WD transmisija ar fiksēta ātruma uzturēšanas funkciju „Tempomat”. Bezpakāpju ātruma regulēšana 0―40 km/h diapazonā. Vislielākais ātrums sasniedzams ar ekonomiskiem dzinēja apgriezieniem. Kombinētā tipa ― priekšā hidrauliskā, aizmugurē pneimatiskā ― riteņu piekare ar automātisko līmeņa kontroli. Pieejama centrālā eļļošanas sistēma.

Trīs braukšanas stratēģijas: velkošie priekšējie, visi četri riteņi vai braukšana ar dažām sliedēm priekšā un aizmugurē. Vienmērīgas braukšanas monitorēšanas „Track Leader 2” vai triju precizitātes klašu (±2, ±5 un ± 20-30 cm) automātiskā vadības sistēma „Autosteer”. Pieejami īpaši riteņu pārsegi, kas pašķir uz sāniem augu stublājus un pasargā tos no nolaušanas.

„HillControl” sistēma darbam kalnainās vietās ļauj noturēt smidzināšanas caurules vienādā augstumā no augsnes virsmas un augiem. Pieļaujamais kopējais svars ― 15 t. „Dammann Profi-Class” izsmidzināšanas iekārta: 4000 l, 18―36 m, diafragmas virzuļa sūkņa ražība līdz 500 l/min

Vairāk informācija +

Profi S-klases sērijas smidzināšanas iekārta.

Augsta ražīguma profesionālas klases „Dammann” miglotāji ar līdz 14 000 l ietilpības izsmidzināšanas šķidruma tvertnēm un adaptīvo šasijas amortizāciju ALB. Paredzēts lielapjoma darbiem vidējās un lielās saimniecībās, darbuzņēmējiem.

„Profi-Class S” sērijas smidzināšanas iekārta montējama pašgājējos „Dammann” miglotājos. Izsmidzināšanas platums 24―42 m. Iespējamās izsmidzināšanas šķidruma tvertnes: 8000, 10 000, 12 000 un 14 000 l. Diafragmas virzuļa sūkņa ražība 500 vai 750 l/min. Sūkņi tiek ražoti pēc īpaša „Dammann” pasūtījuma un tiek piegādāti tikai šim ražotājam. Sūkņu stiprinājumi izgatavoti no nerūsējoša tērauda.

Izsmidzināšanas tvertne ir izgatavota no īpašas stikla šķiedras auduma GFK, tāpēc tā ir cieši piestiprināta pie rāmja, nevis ievietota īpašas formas gropēs. Tas nodrošina konstrukcijai papildu izturību un ļauj pazemināt miglotāja smaguma centru. 500 l tilpuma tīra ūdens tvertne ir novietota galvenās tvertnes iekšpusē. Pēc izvēles atsevišķs, uzpildei paredzēts centrbēdzes 600 l/min. ražības sūknis ar hidrostatisko piedziņu. 60 l ietilpības pneimatiski nolaižama ķimikāliju maisīšanas bāka ar rotējošu mazgātāja sprauslu un automātisku apturēšanas un palaišanas funkciju. 

Pēc izvēles rotācijas maisītājs un mazgātājs, uzstādīts izsmidzināmā šķidruma tvertnes vidū: ap horizontālu asi rotējoša sadales caurule no nerūsējoša tērauda, pie tās piestiprinātas īpašas sprauslas. Uzlabo šķidru, pulverveida vai granulētu augu aizsardzības līdzekļu izšķīšanu un sajaukšanu, kas notiek visā tvertnes tilpumā, piekļūstot arī grūtāk sasniedzamām vietām tvertnes stūros.

Cirkulācijas sistēma un izsmidzināšana uzreiz visā platumā jau no lauka sākuma. 50% izsmidzināšanas caurules (no visām pusēm, no sāna) ir izgatavotas no viegla alumīnija sakausējuma. Caurules nokrāsotas ar īpašām krāsām, kas ir izturīgas pret agresīvām ķimikālijām. Pēc izvēles īpaši cauruļu savienojumu darba platuma samazināšanai vai palielināšanai turpmāk. Pneimatiskā sistēma cauruļu regulēšanai vertikālā vai horizontālā virzienā. Stabils izsmidzināšanas augstums tiek saglabāts, pārvarot līdz 25 cm šķēršļus. Iespējama automātiskā cauruļu stabilizēšanas sistēma ar ultraskaņas augstuma sensoriem.

Vienas, divu vai četru sekciju elektropneimatiskie sprauslu turētāji, pārslēdzami no vadības termināļa. Iespējama automātiska cauruļu sekciju ieslēgšana/izslēgšana „Section Control”. Precīzai izsmidzināšanai iespējams izvēlēties automātisku katras sprauslu sekcijas vadību EDS, kas ļauj izslēgt jebkuru vēlamo sprauslu.

Attēli

Tehniskie parametri

Tehniskie dati/modelis DT 2000 H Plus
Maksimālā dzinēja jauda, kW/ZS 150/205
Transmisijas tips Hidrostatiskā, 4WD, ar bezpakāpju ātrumu regulēšanu
Ātrums, km/h 0-40
Montējamās izsmidzināmā šķidruma tvertnes tilpums, l 4 000 vai 5 000
Montējamā izsmidzināšanas iekārta ,,Dammann Profi-Class"
Sūkņa tips  Diafragmas virzuļa
Sūkņa ražība, l/min. 320 vai 500
Inžektora uzpildes ražība, l/min. 400-700
Izsmidzināšanas platums, m 18-36
Klīrenss, m 1,10
Hidrauliskā starpsliežu platuma regulēšana °
Regulējams starpsliežu platums, m 2 pakāpes: 1,80-2,25
Miglotāja izmēri: garums/platums/augstums, m 7,00/2,55/3,67
Velkošie gan priekšējie gan aizmugurējie riteņi °

• Standarta aprīkojums ○ Aprīkojums pēc izvēles

Bukleti

Kontakti

Tālr.: +371 22007989

Sazinieties ar tirdzniecības speciālistu

Mārtiņmuiža, Mārupes novads
LV-2167, Latvija

 

Tālr.:   + 371 22007989
E-pasts: info@ivabalteagro.lv

Finanšu partneri