Vienass DAMMANN PROFI-CLASS S

Vācu kompānija Dammann, kas pirmie sāka ražot inžektor smidzināšanas miglotājus, tirgū ir vairāk nekā četrus gadu desmitus. Kopš ražošanas uzsākšanas "Dammann" pirmie īsteno jaunākos, inovatīvus risinājumus augu aizsardzībai. Visi "Dammann" pašgājēmiglotāji (4 000 litri līdz 12 000 litru ietilpību), tiek ražoti Vācijā.

Augsta ražīguma profesionālas klases piekabināmi „Dammann” miglotāji ar ietilpību līdz 7 000 l izsmidzināšanas šķidruma tvertnēm. Bagātīgs standarta aprīkojums. Paredzēti lielapjoma darbiem vidējās un lielās saimniecībās. „Profi-Class S” sērijas smidzināšanas iekārta montējama pašgājējos „Dammann” miglotājos.

Izsmidzināšanas platums 24―36 m. Iespējamā izsmidzināšanas šķidruma tvertnes: 5000, 6000 un 7000 l. Diafragmas virzuļa sūkņa ražība 300, 500 vai 750 l/min. Sūkņi tiek ražoti pēc īpaša „Dammann” pasūtījuma un tiek piegādāti tikai šim ražotājam. Sūkņu stiprinājumi ir izgatavoti no nerūsējoša tērauda.

Izsmidzināšanas tvertne ir izgatavota no īpašas stikla šķiedras auduma GFK, tāpēc tas ir cieši piestiprināts pie rāmja, nevis ievietots īpašas formas gropēs. Tas sniedz konstrukcijai papildu izturību un ļauj pazemināt miglotāja smaguma centru. 500 l tilpuma tīra ūdens tvertne ir novietota galvenās tvertnes iekšpusē. Pēc izvēles atsevišķs, uzpildei paredzēts centrbēdzes 600 l/min. ražības sūknis ar hidrostatisko piedziņu. 60 l ietilpības pneimatiski nolaižama ķimikāliju maisīšanas bāka ar rotējošu mazgātāja sprauslu un automātisku apturēšanas un palaišanas funkciju.

Pēc izvēles rotācijas maisītājs un mazgātājs uzstādīts izsmidzināmā šķidruma tvertnes vidū: ap horizontālu asi rotējoša sadales caurule no nerūsējoša tērauda, pie tās piestiprinātas īpašas sprauslas. Uzlabo šķidru, pulverveida vai granulētu augu aizsardzības līdzekļu izšķīšanu un sajaukšanu, tas notiek visā tvertnes tilpumā, piekļūstot arī grūtāk sasniedzamām vietām tvertnes stūros. Cirkulācijas sistēma un izsmidzināšana uzreiz visā platumā jau no lauka sākuma.

50% izsmidzināšanas stienis (ārmala) ir izgatavots no viegla alumīnija sakausējuma. Stienis nokrāsots ar īpašām krāsām, kas ir izturīgas pret agresīvām ķimikālijām. Pēc izvēles īpaši stieņa savienojumi darba platuma samazināšanai vai palielināšanai turpmāk. Pneimatiskā sistēma stieņa regulēšanai vertikālā vai horizontālā virzienā. Stabils izsmidzināšanas augstums tiek saglabāts, pārvarot līdz 25 cm šķēršļus. Iespējama automātiskā stieņa stabilizēšanas sistēma ar ultraskaņas augstuma sensoriem.

Vienas, divu vai četru sekciju elektropneimatiskie sprauslu turētāji, pārslēdzami no vadības termināļa. Iespējama automātiska stieņa sekciju ieslēgšana/izslēgšana „Section Control”. Precīzai izsmidzināšanai iespējams izvēlēties automātisku katras sprauslu sekcijas vadību EDS, kas ļauj izslēgt jebkuru vajadzīgo sprauslu.

Vairāk informācija +

Iespēja ārējo stieni sadalīt mazākos segmentos ― precīzākai sekciju ieslēgšanai un izslēgšanai, strādājot ar „Section Control”.

Pieejama pneimohidrauliskā izsmidzināšanas sistēma DAS (Dual Air System), kas uzlabo izsmidzināšanu pie vēja ātruma, kas pārsniedz 8 m/s. 

Pēc izvēles pneimatiskā adaptīvā šasijas amortizācijas ALB ar automātisko līmeņa kontroli. Pēc izvēles automātiska braukšanas monitorēšanas sistēma „Trail-Control” ar vadāmu jūgierīci.

TSD sistēma ― divi neatkarīgi smidzinājumi ar vienu pārbraucienu pēc iepriekš izveidotas ražīguma kartes vai īpašiem uz caurulēm uzmontētiem sensoriem. Tā ir visprecīzākā kultūraugu pārklāšana ar papildu preparātu, kuru visām sprauslu sekcijām piegādā pilnībā autonoma sistēma atsevišķām ar visu sekciju līnijām, sūkni, tvertni un vadību.

Jauna miglotāja vadības koncepcija „proControl”: kopīgā sistēmā savienoti elektriskie un pneimatiskie kontrolleri, papildu terminālis blakus maisīšanas bākai, kas atkārto visas galvenās vadības termināļa funkcijas, pilnībā automatizēta mazgāšana ar iespēju operatoram pašam izveidot vēlamo mazgāšanas stratēģiju. Izveidojot un aktivizējot programmu, vadītājam nav nepieciešams atstāt traktora kabīni, nav nepieciešams atkārtoti braukt pār jau nosmidzinātu lauka gabalu.

Iespējams cauruļu apgaismojums ar ksenona vai gāzizlādes lukturiem. Iespējams atsevišķu sprauslu LED apgaismojums „HD-NightLUX”.

Attēli

Video