Divassu DAMMANN PROFI-CLASS S

Vācu kompānija Dammann, kas pirmie sāka ražot inžektor smidzināšanas miglotājus, tirgū ir vairāk nekā četrus gadu desmitus. Kopš ražošanas uzsākšanas "Dammann" pirmie īsteno jaunākos, inovatīvus risinājumus augu aizsardzībai. Visi "Dammann" pašgājēmiglotāji (4 000 litri līdz 12 000 litru ietilpību), tiek ražoti Vācijā.

Augsta ražīguma profesionālas klases piekabināmi „Dammann” miglotāji ar līdz 14 000 l ietilpības izsmidzināšanas šķidruma tvertnēm un adaptīvo šasijas amortizāciju ALB. Paredzēts lielapjoma darbiem vidējās un lielās saimniecībās, darbuzņēmējiem.

„Profi-Class S” sērijas smidzināšanas iekārta montējama pašgājējos „Dammann” miglotājos. Izsmidzināšanas platums 24―42 m. Iespējamās izsmidzināšanas šķidruma tvertnes: 8000, 10 000, 12 000 un 14 000 l. Diafragmas virzuļa sūkņa ražība 500 vai 750 l/min. Sūkņi tiek ražoti pēc īpaša „Dammann” pasūtījuma un tiek piegādāti tikai šim ražotājam. Sūkņu stiprinājumi izgatavoti no nerūsējoša tērauda.

Izsmidzināšanas tvertne ir izgatavota no īpašas stikla šķiedras auduma GFK, tāpēc tā ir cieši piestiprināta pie rāmja, nevis ievietota īpašas formas gropēs. Tas nodrošina konstrukcijai papildu izturību un ļauj pazemināt miglotāja smaguma centru. 500 l tilpuma tīra ūdens tvertne ir novietota galvenās tvertnes iekšpusē. Pēc izvēles atsevišķs, uzpildei paredzēts centrbēdzes 600 l/min. ražības sūknis ar hidrostatisko piedziņu. 60 l ietilpības pneimatiski nolaižama ķimikāliju maisīšanas bāka ar rotējošu mazgātāja sprauslu un automātisku apturēšanas un palaišanas funkciju.

Pēc izvēles rotācijas maisītājs un mazgātājs, uzstādīts izsmidzināmā šķidruma tvertnes vidū: ap horizontālu asi rotējoša sadales caurule no nerūsējoša tērauda, pie tās piestiprinātas īpašas sprauslas. Uzlabo šķidru, pulverveida vai granulētu augu aizsardzības līdzekļu izšķīšanu un sajaukšanu, kas notiek visā tvertnes tilpumā, piekļūstot arī grūtāk sasniedzamām vietām tvertnes stūros. Cirkulācijas sistēma un izsmidzināšana uzreiz visā platumā jau no lauka sākuma.

50% izsmidzināšanas stienis (ārmala) ir izgatavots no viegla alumīnija sakausējuma. Stienis nokrāsots ar īpašām krāsām, kas ir izturīgas pret agresīvām ķimikālijām. Pēc izvēles īpaši stieņa savienojumi darba platuma samazināšanai vai palielināšanai turpmāk.

Pneimatiskā sistēma stieņa regulēšanai vertikālā vai horizontālā virzienā. Stabils izsmidzināšanas augstums tiek saglabāts, pārvarot līdz 25 cm šķēršļus. Iespējama automātiskā stieņa stabilizēšanas sistēma ar ultraskaņas augstuma sensoriem. Vienas, divu vai četru sekciju elektropneimatiskie sprauslu turētāji, pārslēdzami no vadības termināļa.

Iespējama automātiska stieņa sekciju ieslēgšana/izslēgšana „Section Control”. Precīzai izsmidzināšanai iespējams izvēlēties automātisku katras sprauslu sekcijas vadību EDS, kas ļauj izslēgt jebkuru vēlamo sprauslu.

Vairāk informācija +

Iespēja ārējo stieni sadalīt mazākos segmentos ― precīzākai sekciju ieslēgšanai un izslēgšanai, strādājot ar „Section Control”.

Pieejama pneimohidrauliskā izsmidzināšanas sistēma DAS (Dual Air System), kas uzlabo izsmidzināšanu pie vēja ātruma, kas pārsniedz 8 m/s. Pneimatiskā adaptīvā šasijas amortizācijas ALB ar automātisko līmeņa kontroli.

Pēc izvēles automātiska braukšanas monitorēšanas sistēma „Trail-Control” ar vadāmu jūgierīci, velkošajiem aizmugurējiem tandēma ass riteņiem

TSD sistēma ― divi neatkarīgi smidzinājumi ar vienu pārbraucienu pēc iepriekš izveidotas ražīguma kartes vai īpašiem uz caurulēm uzmontētiem sensoriem. Tā ir visprecīzākā kultūraugu pārklāšana ar papildu preparātu, kuru visām sprauslu sekcijām piegādā pilnībā autonoma sistēma ar atsevišķām visu sekciju līnijām, sūkni, tvertni un vadību.

Jauna miglotāja vadības koncepcija „proControl”: kopīgā sistēmā savienoti elektriskie un pneimatiskie kontrolleri, papildu terminālis blakus maisīšanas bākai, kas atkārto visas galvenās vadības termināļa funkcijas, pilnībā automatizēta mazgāšana ar iespēju operatoram pašam izveidot vēlamo mazgāšanas stratēģiju. Izveidojot un aktivizējot programmu, vadītājam nav nepieciešams atstāt traktora kabīni, nav nepieciešams atkārtoti braukt pār jau nosmidzinātu lauka gabalu.

Iespējams cauruļu apgaismojums ar ksenona vai gāzizlādes lukturiem. Iespējams atsevišķu sprauslu LED apgaismojums „HD-NightLUX”.

Attēli

Video