DAMMANN LAND-CRUISER

Vācu kompānija Dammann, kas pirmie sāka ražot inžektor smidzināšanas miglotājus, tirgū ir vairāk nekā četrus gadu desmitus. Kopš ražošanas uzsākšanas "Dammann" pirmie īsteno jaunākos, inovatīvus risinājumus augu aizsardzībai. Visi "Dammann" pašgājēmiglotāji (4 000 litri līdz 12 000 litru ietilpību), tiek ražoti Vācijā.

„Dammann Land-Cruiser” paredzēti nelielām un vidējām saimniecībām, kas vēlas kvalitatīvu, ilgmūžīgu sākuma līmeņa miglotāju, kas izceļas ar precizitāti.

„Land-Cruiser” ir oriģināls „Dammann” izstrādājums, kas ir projektēts un ražots Vācijā. Tas ir populārākais „Dammann” miglotājs Lietuvā.

Izsmidzināšanas platums 15―28 m.  Iespējamās izsmidzināšanas šķidruma tvertnes: 3000 un 4000 l. Diafragmas virzuļa sūkņa ražība 250 vai 320 l/min. Sūkņi tiek ražoti pēc īpaša „Dammann” pasūtījuma un tiek piegādāti tikai šim ražotājam. Sūkņu stiprinājumi ir izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Izsmidzināšanas tvertne ir izgatavota no īpašas stikla šķiedras auduma GFK, tāpēc tā ir cieši piestiprināta pie rāmja, nevis ievietota īpašas formas gropēs. Tas sniedz konstrukcijai papildu izturību un ļauj pazemināt miglotāja masas centru. Īpašas starpsienas izsmidzināmā šķidruma tvertnē un rupjas frakcijas netīrumu filtrs.

Galvenās tvertnes virspusē ir izveidotas divas uzpildes atveres ar ventilāciju. Uz priekšējās sienas ir uzstādīts šķidruma līmeņa mērītājs. 500 l tilpuma tīra ūdens tvertne ir novietota galvenās tvertnes iekšpusē. 30 l (pēc izvēles 60 l) ietilpības nolaižama ķimikāliju maisīšanas bāka ar rotējošu mazgātāja sprauslu un automātisku apturēšanas un palaišanas funkciju. Pēc izvēles cirkulācijas vakuuma sistēma un izsmidzināšana uzreiz visā platumā jau no lauka sākuma. 50% izsmidzināšanas stienis (ārmala) ir izgatavots no viegla alumīnija sakausējuma. Stienis nokrāsotas ar īpašām krāsām, kas ir izturīgas pret agresīvām ķimikālijām.

Pēc izvēles īpaši stieņa savienojumi darba platuma samazināšanai vai palielināšanai turpmāk. Elektrohidrauliskā sistēma stieņa regulēšanai vertikālā vai horizontālā virzienā. Iespējama pusautomātiskā stieņa stabilizēšanas sistēma ar ultraskaņas augstuma sensoriem. Vienas vai triju sekciju membrānu sprauslu turētāji. Iespējama automātiska stieņa sekciju ieslēgšana/izslēgšana „Section Control”. Iespēja ārējo stieni sadalīt mazākos segmentos precīzākai sekciju ieslēgšanai un izslēgšanai, strādājot ar „Section Control”. Pēc izvēles amortizēta jūgierīce. Pēc izvēles automātiska braukšanas monitorēšanas sistēma „Trail-Control” ar vadāmu jūgierīci.

Vairāk informācija +

Pēc izvēles jauns vadības terminālis „Basic” ar daudzfunkcionālu vadības sviru. Iespējams cauruļu apgaismojums ar halogēnajiem lukturiem. Iespējams 200 vai 280 l tilpuma slēgts transporta konteiners miglotāja sānā.

Standarta aprīkojumā ir Land-Cruiser - SprayDos termināla vadība. Izsmidzināšanas daudzuma korekcija tiek noteikta atkarībā no braukšanas ātruma. Bremzes - pneimatiskas, papildus var uzstādīt hidaruliskas.

Miglotāja standarta ātrums - 25 km/h, Uzstādot citu assi maksimālais braukšanas ātrums ir 40 km/h.

Attēli

Tehniskie parametri

Tehniskie dati/modelis Land-Cruiser
Izsmidzināmā šķidruma tvertnes tilpums, l 3 000, 4 000
Izsmidzināšanas platums, m 15-28
Starpsliežu platums, m Pēc izvēles: 1,50-1,80; 1,80-2,25
Sūkņa ražība, l/min. 250, 320 
Sūkņa tips Diafragmas virzuļa
Sūkņa piedziņa Mehāniska no traktora PTO
Inžektora uzpildes ražība, l/min. līdz 400
Piekabināmās ierīces un pneimatiskā šasijas amortizācija ar līmeņa kontroli °
Standarta sprauslu turētājs 3 sekcijas
Pieejamie sprauslu turētāji 1 sekcijas
Ķimikāliju maisījuma bākas tilpums, l 30 vai 60
Tīrā ūdens tvertnes tilpums, l 500
Roku mazgāšanas bākas tilpums, l 20
Atsevišķs centrbēdzes 600 l/min. uzpildes sūknis -
1/2” diametra sprauslu līnijas V2A
1” diametra sprauslu līnijas V2A -
Elektropneimatiskā sprauslu sekciju vadība no termināļa -
Automātiska cauruļu sekciju/katras sprauslas ieslēgšana un izslēgšana °/°
Elektroniskā šķidruma tvertnes kontrole „Tank-Control” °

● Standarta aprīkojums ○ Aprīkojums pēc izvēles - nav pieejams

 

Bukleti

Kontakti

Tālr.: +371 22007989

Sazinieties ar tirdzniecības speciālistu

Mārtiņmuiža, Mārupes novads
LV-2167, Latvija

 

Tālr.:   + 371 22007989
E-pasts: info@ivabalteagro.lv