DAMMANN CLASSIC

Vācu kompānija Dammann, kas pirmie sāka ražot inžektor smidzināšanas miglotājus, tirgū ir vairāk nekā četrus gadu desmitus. Kopš ražošanas uzsākšanas "Dammann" pirmie īsteno jaunākos, inovatīvus risinājumus augu aizsardzībai. Visi "Dammann" piekabināmie miglotāji (3 000 litri līdz 14 000 litru ietilpību), tiek ražoti Vācijā.

Ražīgi profesionālas klases piekabināmi „Dammann” miglotāji no 4400 l līdz 5800 l ietilpības izsmidzināšanas šķidruma tvertnēm. Paredzēti vidējām un lielām saimniecībām, kas vēlas augstas kvalitātes miglotāju ar pamataprīkojumu, kurš atbilst augstām darba precizitātes prasībām. Izturīga un labi pārdomāta konstrukcija izceļ „Dammann Classic” citu miglotāju vidū.

„Classic” lielā mērā ir unificēti ar „Profi-Class S” sērijas miglotājiem. Izsmidzināšanas platums 18―36 m. Iespējamās izsmidzināšanas šķidruma tvertnes: 4400, 5000 un 5800 l.

Diafragmas virzuļa sūkņa ražība 250, 320 vai 500 l/min. Sūkņi tiek ražoti pēc īpaša „Dammann” pasūtījuma un tiek piegādāti tikai šim ražotājam. Sūkņu stiprinājumi ir izgatavoti no nerūsējoša tērauda.

Izsmidzināšanas tvertne ir izgatavota no īpašas stikla šķiedras auduma GFK, tāpēc tā ir cieši piestiprināta pie rāmja, nevis ievietota īpašas formas gropēs. Tas sniedz konstrukcijai papildu izturību un ļauj pazemināt miglotāja masas centru. 500 l ietilpības ūdens tvertne atrodas galvenās tvertnes iekšpusē vai sānā (modelim ar 5800 l tvertni). Pēc izvēles atsevišķi uzpildei paredzēts centrbēdzes 900 l/min. ražības sūknis ar hidrostatisko piedziņu. 60 l ietilpības pneimatiski nolaižama ķimikāliju maisīšanas bāka ar rotējošu mazgātāja sprauslu un automātisku apturēšanas un palaišanas funkciju.

Pēc izvēles rotācijas maisītājs un mazgātājs, uzstādīts izsmidzināmā šķidruma tvertnes vidū: ap horizontālu asi rotējoša sadales caurule no nerūsējoša tērauda, pie tās piestiprinātas īpašas sprauslas. Uzlabo uz šķidru, pulverveida vai granulētu augu aizsardzības līdzekļu izšķīšanu un sajaukšanu, kas notiek visā tvertnes tilpumā, piekļūstot arī grūtāk sasniedzamām vietām tvertnes stūros. Cirkulācijas sistēma un izsmidzināšana uzreiz visā platumā jau no lauka sākuma.

50% izsmidzināšanas stienis (ārmala) ir izgatavots no viegla alumīnija sakausējuma. Stienis nokrāsots ar īpašām krāsām, kas ir izturīgas pret agresīvām ķimikālijām. Pēc izvēles īpaši stieņa savienojumi darba platuma samazināšanai vai palielināšanai turpmāk. Pneimatiskā sistēma stieņa regulēšanai vertikālā vai horizontālā virzienā. Stabils izsmidzināšanas augstums tiek saglabāts, pārvarot līdz 25 cm šķēršļus. Iespējama automātiskā stieņa stabilizēšanas sistēma ar ultraskaņas augstuma sensoriem. Vienas, divu vai četru sekciju elektropneimatiskie sprauslu turētāji, pārslēdzami no vadības termināļa.

Vairāk informācija +

Iespējama automātiska stieņa sekciju ieslēgšana/izslēgšana „Section Control”. Precīzai izsmidzināšanai iespējams izvēlēties automātisku katras sprauslu sekcijas vadību EDS, kas ļauj izslēgt jebkuru vēlamo sprauslu. Iespēja ārējo stieni  sadalīt mazākos segmentos precīzākai sekciju ieslēgšanai un izslēgšanai, strādājot ar „Section Control”.

Pieejama pneimohidrauliskā izsmidzināšanas sistēma DAS (Dual Air System), kas uzlabo izsmidzināšanu pie vēja ātruma, kas pārsniedz 8 m/s. Pēc izvēles pneimatiskā adaptīvā šasijas amortizācijas ALB ar automātisko līmeņa kontroli. Pēc izvēles amortizēta jūgierīce. Pēc izvēles automātiska braukšanas monitorēšanas sistēma „Trail-Control” ar vadāmu jūgierīci. 

Vadības termināļa izvēlne lietuviešu valodā (atkarībā no modeļa). TSD sistēma ― divi neatkarīgi smidzinājumi ar vienu pārbraucienu pēc iepriekš izveidotas ražīguma kartes vai īpašiem uz caurulēm uzmontētiem sensoriem. Tā ir visprecīzākā kultūraugu pārklāšana ar papildu preparātu, kuru visām sprauslu sekcijām piegādā pilnībā autonoma sistēma ar atsevišķām visu sekciju līnijām, sūkni, tvertni un vadību.

Jauna miglotāja vadības koncepcija „proControl”: kopīgā sistēmā savienoti elektriskie un pneimatiskie kontrolleri, papildu terminālis blakus maisīšanas bākai, kas atkārto visas galvenās vadības termināļa funkcijas, pilnībā automatizēta mazgāšana ar iespēju operatoram pašam izveidot vēlamo mazgāšanas stratēģiju. Izveidojot un aktivizējot programmu, vadītājam nav nepieciešams atstāt traktora kabīni, nav nepieciešams atkārtoti braukt pār jau nosmidzinātu lauka gabalu. Iespējams cauruļu apgaismojums ar ksenona vai gāzizlādes lukturiem. Iespējams atsevišķu sprauslu LED apgaismojums „HD-NightLUX”.

Attēli

Tehniskie parametri

Tehniskie dati/modelis Classic
Izsmidzināmā šķidruma tvertnes tilpums, l 4 000, 5 000 vai 5 800
Izsmidzināšanas platums, m 18-36
Starpsliežu platums, m Pēc izvēles: 1,80 (1,90) - 2,25
Sūkņa ražība, l/min. 250, 320 vai 500
Sūkņa tips Diafragmas virzuļa
Sūkņa piedziņa Hidrauliskā no traktora HS
Inžektora uzpildes ražība, l/min. 400-700
Piekabināmās ierīces un pneimatiskā šasijas amortizācija ar līmeņa kontroli
Standarta sprauslu turētājs 1 sekcijas
Pieejamie sprauslu turētāji 2 vai 4  sekciju
Ķimikāliju maisījuma bākas tilpums, l 60
Tīrā ūdens tvertnes tilpums, l 500
Roku mazgāšanas bākas tilpums, l 20
Atsevišķs centrbēdzes 600 l/min. uzpildes sūknis °
1/2” diametra sprauslu līnijas V2A
1” diametra sprauslu līnijas V2A °
Elektropneimatiskā sprauslu sekciju vadība no termināļa
Automātiska cauruļu sekciju/katras sprauslas ieslēgšana un izslēgšana °/°
Elektroniskā šķidruma tvertnes kontrole „Tank-Control”

● Standarta aprīkojums ○ Aprīkojums pēc izvēles

Bukleti

Kontakti

Tālr.: +371 22007989

Sazinieties ar tirdzniecības speciālistu

Mārtiņmuiža, Mārupes novads
LV-2167, Latvija

 

Tālr.:   + 371 22007989
E-pasts: info@ivabalteagro.lv