Humus mulčētāji

Zīmols "HUMUS" ir nozīmīgs vairāk nekā 60 gadus inovatīvu mulčēšanas tehnoloģiju ražošanā. Mulčēšanas tehnikas pielietojums augļu koku audzēšanas saimniecībās, vīnogulāju audzēšanas platībās, kā arī citu lauku kopšanai.

Vairāk

RAUCH sāls, smilšu un šķembu izkliedētāji

„Rauch“ – ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1921.gadā. Specializējies sāls, smilts un šķembu izkliedētāju ražošanā. Uzņēmuma ražošanas paletē ir centrbēdzes disku izkliedētāji ar 55 - 1500 litru ietilpību, piekabināmi traktortehnikai un mehāniski darbināmi. 

 

Vairāk

TWOSE mulčētāji

        Uzņēmums Twose dibināts 1830 gadā. Twose sākotnēji bija neliels kalējs, kas atradās Halberton tikai 3 jūdzes no vietas kur tagad atrodas ražotne, kas ražo nelielā apjomā zirglietas un lauksaimniecības tehniku.

     1940. gadā Twose pārcēlās uz Tiverton, palielinot ražošanu, lai spētu apmierināt pieaugošo pieprasījumu zemes apstrādes tehnikai, kas bija nepieciešama plaukstošajai lauksaimniecības nozarei. Tiklīdz notika paplašināšanās, Twose paplašināja arī savu produktu klāstu un sāka ražot arī dzīvžoga šķēres, veltņus, pļaujmašīnas, iekrāvējus, arklus un daudzus citus zemes apstrādes produktus.

    Pēc 179 gadiem uzņēmējdarbībā Twose of Tiverton tagad pasaules vadošais lauksaimniecības uzņēmums, kas pārdod plašu lauksaimniecības tehnikas klāstu, sākot ar dzīvžoga šķērēm un grābekļiem, zemes veltņiem un pielāgojamām spārnu pļaujmašīnām.

 

 Vairāk

Sazinieties ar tirdzniecības speciālistu

Mārtiņmuiža, Mārupes novads
LV-2167, Latvija

 

Tālr.:   + 371 22007989
E-pasts: info@ivabalteagro.lv