Zemes apstrādes tehnika

KERNER zemes apstrādes, sējas tehnika

Vācijas uzņēmuma "Kerner" zīmols ir šīs sezonas jaunums Latvijas un Lietuvas tirgū. "Kerner" ir lieliskas reputācijas reģiona ražotājs ar senām tradīcijām. Lielu uzmanību velta tehniskajam progresam, investē lielu laiku, naudu un zināšanas zemes apstrādes mašīnu attīstīšanā. "Kerner" zemes apstrādes tehniku un sējmašīnas raksturo inovatīvas tehnoloģijas savienojumā ar izturīgām, drošām konstrukcijām.

Vairāk

TUME zemes apstrādes, sējas tehnika

Somijas uzņēmuma ''TUME'' izstrādā un ražo zemes apstrādes tehniku un sējmašīnas.  Šie produkti tiek pārdoti ar zīmolu TUME un HANKMO, kas ir vecākā un labākā, pazīstamā tehnika Somijā un tiek pārdota vairāk nekā 20 valstīs Eiropā un Āzijā.

 Vairāk

Hatzenbichler - zemes apstrādes tehnika

Thomas Hatzenbichler Agro-Technik GmbH ir austriešu ģimenes uzņēmums ar vēsturi, kopš 1952.gada.
Sākotnēji saimnieks izgatavoja kultivatorus un sējmašīnas savas saimniecības vajadzībām. Pirmie klienti bija kaimiņu saimniecības. Saražotā tehnika kļuva arvien pieprasītāka un viņš nolēma tās sākt ražot sērijveidā. Tā piedzima uzņēmums Hatzenbihler.
Mūsdienās uzņēmumā ir aptuveni 100 darbinieku.
Uzņēmuma produkti sastāv no augsnes apstrādes tehnikas pirms sēšanas un pēc ražas novākšanas, dažādiem stādījumiem, sistemātiskai rušināšanai un ecēšanai.  Piekabināmā tehnika ir paredzēta gan tradicionālajai, gan bioloģiskajai lauksaimniecībai.
Tā kā visās šīs nozares jomās, laiks nekad neapstājas un tāpēc vienmēr ir svarīgi attīstīt jaunas un novatoriskas mašīnas.
Uzņēmuma inženieri projektē un ražo ar vien jaunas mašīnas. Uzņēmuma produkti pilnībā tiek ražoti Austrijā, izmantojot ražošanā modernas iekārtas un dārgas lāzera tehnoloģijas. Pateicoties kurām, ir iespējams iegūt augstas kvalitātes produktus.
Apmēram 80% no saražotajām mašīnām tiek eksportētas. 

Kompānijas devīze:
"Liela mašīna, liela ražība"

Sazinieties ar tirdzniecības speciālistu

Mārtiņmuiža, Mārupes novads
LV-2167, Latvija

 

Tālr.:   + 371 22007989
E-pasts: info@ivabalteagro.lv