Serviss

Mūsu serviss – Jūsu uzticamais un ilgtermiņa partneris

IVABALTE AGRO SIA sniegto tehnisko un apkopes servisa pakalpojumu kvalifikācija atbilst gan klienta, gan ražotāja prasībām. Ar pirmo mašīnas pārdošanu, uzsākot sniegt šos pakalpojumus, uzņēmums palicis uzticams svarīgākajiem principiem ― tehnikas remontā izmantot tikai oriģinālās, progresīvāko Eiropas lauksaimniecības mašīnu ražotāju detaļas.

Pakalpojumi lauksaimniekiem

Tehniskās apkopes un servisa galvenie pakalpojumi:

  • tehnikas sagatavošana tiek veikta to piegādājot uz tirdzniecības vietu. Tā tiek sagatavota lauku darbiem;
  • servisa speciālisti steidzas uz nomaļiem reģioniem mācīt lauksaimniekus vai to darbiniekus SIA IVABALTE AGRO iegādātās tehnikas lietošanā;
  • ražotāja noteiktajos apkalpošanas termiņos uzņēmuma serviss veic plānveida tehnisko apkopi;
  • pēc lauksaimnieku pieprasījuma speciālisti noregulē tehniku tā, lai esošajos darba un laikapstākļu nosacījumos tā strādātu efektīvi un ražīgi, kā arī māca lauksaimnieku, kā noregulēt izmantotās lauksaimniecības tehnikas parametrus;
  • servisa speciālisti veic tehnikas diagnostiku, nosaka tās bojājumus un tos novērš;
  • veiktajiem darbiem un izmantotajām remonta detaļām ir garantija.

Ne tikai garantijas periodam

Lauksaimnieks  SIA IVABALTE AGRO speciālistus gaida ne tikai savas tehnikas garantijas periodā: no uzņēmuma servisa pakalpojumiem tas nevēlas atteikties arī pēc šā termiņa beigām. Tas ir noderīgi pašam lauksaimniekam ― SIA IVABALTE AGRO piemēro elastīgu pēcgarantijas perioda sistēmu.

Uzmanību lauksaimniekam sniedz arī paši lauksaimniecības tehnikas ražotāji, kuru pārstāvis ir mūsu uzņēmums. Atlaides rezerves daļām tiek piešķirtas tiem, kuri servisa pakalpojumus izmanto pēc garantijas perioda beigām.

Lauksaimnieks zina, ka uzņēmuma IVABALTE AGRO servisa speciālisti strādā pēc principa ― tehniskās apkopes un remonta darbus svarīgi veikt laikus, bet tehnikas dīkstāves nav pieļaujamas, lai netērētu dārgo darba laiku.

Servisa komanda

Katrā mobilā ekipāža ir pārnēsājamiem datori ar īpašiem pieslēgšanās kabeļiem ― kvalificētas diagnostikas veikšanai, kā arī viss nepieciešamais remonta aprīkojums un rezerves daļas.

Uzņēmuma servisa speciālisti lieliski pārzina tehniku, tās bojājumus, diagnostiku un tehnisko parametru iestatīšanas iespējas. Viņi var paskaidrot pat vissīkākās tehnikas darbības funkcijas. Mašīnu operatori dažas no tām velti neizmanto.

Servisa personāls nepārtraukti ceļ savu kvalifikāciju viņiem rīkotajās mācībās. Šogad vien SIA IVABALTE AGRO speciālistus uz mācībām pulcēja uzņēmumi ,,Dammann", ,,Kerner" un „Lely Welger”.

Sazinieties ar tirdzniecības speciālistu

Mārtiņmuiža, Mārupes novads
LV-2167, Latvija

 

Tālr.:   + 371 22007989
E-pasts: info@ivabalteagro.lv