Rezerves daļas

Alternatīvās rezerves daļas

,,Mølbro” uzņēmums - viens no vadošajiem pasaules rezerves daļu ražotājiem lauksaimniecības mašīnām. Vācijas uzņēmums ,,Mølbro” savu darbību uzsācis 1947. gadā. No tā laika uzņēmums veiksmīgi rada, projektē un ražo rezerves daļas, arkliem, kultivatoriem un citiem zemes apstrādes agregātiem. Ļoti lielu daļu savas produkcijas uzņēmums eksportē, tāpēc liela klientu daļa atrodas dažādās pasaules valstīs. Rezerves daļu ražotāja ,,Mølbro” galvenais mērķis - nemitīgi nodrošināt plašu un kvalitatīvu rezerves daļu izvēli. ,,Mølbro” dizains un produkcijas tehnoloģija ļauj nodrošināt rezerves daļu ilgmūžību.

,,Granit Parts” – Vācijas uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes rezerves daļas un piegādā savu produkciju pat 22 000 pārstāvju visā Eiropā. ,,Granit Parts” uzņēmums ir augstākās kvalitātes pakalpojumu sniedzējs un labāko produktu ražotājs. Papildus plašam rezerves daļu piedāvājumam uzņēmums piedāvā arī tirdzniecības un tehnisko konsultāciju pakalpojumus.

 ,,Premium Parts” uzņēmums Austrijā sekmīgi veic savu darbību jau ne vienu vien desmitgadi un lepojas ar senām rezerves daļu ražošanas tradīcijām, kas nodrošina to kvalitāti un ilgmūžību. Uzņēmuma veiksmes formula - ražoto rezerves daļu īpašības, ko nodrošina kvalitatīvu materiālu izvēle, to efektivitāte ikdienas darbos.

 ,,Frank – Original” uzņēmums jau no 1836. gada tiek saistīts ar augstu produktu kvalitāti Šī uzņēmuma sortimentā ir vairāk kā 12 000 rezerves daļu, kas nepārtraukti tiek testētas, lai nodrošinātu augstāko produkcijas kvalitāti. Papildu pastāvīgai produkcijas novērošanai un speciālām tērauda analīzēm, katra ražojuma partija tiek pārbaudīta arī atsevišķi. Tādējādi tiek nodrošināts, ka klients saņem augstākās kvalitātes produktus ar atbilstošajām īpašībām un izmēriem.

Sazinieties ar tirdzniecības speciālistu

Mārtiņmuiža, Mārupes novads
LV-2167, Latvija

 

Tālr.:   + 371 22007989
E-pasts: info@ivabalteagro.lv