SIA IVABALTE AGRO ir lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmums. Piedāvājam jaunu un lietotu lauksaimniecības tehniku. Veicam lauksaimniecības tehnikas servisu un apkopes. Piedāvājam dažādas tehnikas rezerves daļas. SIA IVABALTE AGRO ir UAB IVABALTE meitas uzņēmums Latvijā. Mēs pārstāvam:
Dammann, McCormick, Hatzenbichler ,
TUME, AHWI-Prinoth, JOSKIN,
Rauch, Kerner, HUMUS.

DAMMANN

Vācu kompānija "Dammann", kas pirmie sāka ražot inžektor smidzināšanas miglotājus, tirgū ir vairāk nekā četrus gadu desmitus. Kopš ražošanas uzsākšanas "Dammann" pirmie īsteno jaunākos, inovatīvus risinājumus augu aizsardzībai. Visi "Dammann" pašgājēmiglotāji (4 000 litri līdz 12 000 litru ietilpību), tiek ražoti Vācijā.

TUME

Somijas uzņēmums ''TUME'' izstrādā un ražo zemes apstrādes tehniku un sējmašīnas.  Šie produkti tiek pārdoti ar zīmolu TUME un HANKMO, kas ir vecākā un labākā, pazīstamā tehnika Somijā un tiek pārdota vairāk nekā 20 valstīs Eiropā un Āzijā.

Hatzenbichler

Thomas Hatzenbichler Agro-Technik GmbH ir austriešu ģimenes uzņēmums ar vēsturi, kopš 1952.gada.
Uzņēmuma produkti sastāv no augsnes apstrādes tehnikas pirms sēšanas un pēc ražas novākšanas, dažādiem stādījumiem, sistemātiskai rušināšanai un ecēšanai.  Piekabināmā tehnika ir paredzēta gan tradicionālajai, gan bioloģiskajai lauksaimniecībai.
Uzņēmuma produkti pilnībā tiek ražoti Austrijā, izmantojot ražošanā modernas iekārtas un dārgas lāzera tehnoloģijas. Pateicoties kurām, ir iespējams iegūt augstas kvalitātes produktus.

Kompānijas devīze: "Liela mašīna, liela ražība"

Sazinieties ar tirdzniecības speciālistu

Mārtiņmuiža, Mārupes novads
LV-2167, Latvija

 

Tālr.:   + 371 22007989
E-pasts: info@ivabalteagro.lv

Finanšu partneri